Franciszkańska Herbatka RÓŻANY RAJ - 100g

Franciszkańska Herbatka owocowa Różany Raj z kwiatem hibiskusa, owocem dzikiej róży, owocem aronii, owocem głogu, jabłkiem i płatkami róży to doskonała kompozycja smaków i aromatów, która łączy w sobie bogactwo naturalnych składników. Herbatka doskonale nadaje się do picia na ciepło w chłodne dni, jak i na zimno jako orzeźwiający napój w lecie. Herbatka owocowa z tymi składnikami to prawdziwa uczta dla zmysłów i wspaniały sposób na chwilę relaksu.
14,00 zł
Składniki

kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, owoc aronii, owoc głogu, jabłko, płatki róży

Sposób użycia

kopiastą łyżeczkę suszu wsypać do szklanki, zalać gorącą wodą o temperaturze 95°C, zaparzać ok. 5-10 minut.

Ostrzeżenia Osoby z ustaloną nadwrażliwością na składniki, powinny wstrzymać się od spożycia herbatki.
Przechowywanie przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Franciszkańska KORA WIERZBY BIAŁEJ (Salicis cortex) 60 kaps.

Kora wierzby białej - White willow bark (Salicis cortex) - ekstrakt standaryzowany na 25% salicyn. Suplement diety 60 kapsułek
19,00 zł

Franciszkański Eliksir NA OCZY 250ml

Eliksir NA OCZY zawiera składniki roślinne, które mogą łagodzić efekt zmęczenia oczu oraz poprawić widzenie. Aksamitka wzniesiona przyczynia się do poprawy ostrości wzroku. Borówka czarna zawiera antocyjanozydy, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania siatkówki. Ponadto wspiera ukrwienie oka oraz utrzymanie elastyczności naczyń krwionośnych. Eliksir polecany jest szczególnie dla osób, które chcą w sposób naturalny zadbać o wzrok i jakość widzenia. Zioła zawarte w produkcie korzystnie wpływają na wygląd oczu.
32,00 zł